Světový pohár v biatlonu 2021/2022

Světový pohár v biatlonu 2021/2022 začíná 27. 11. ve finském Kontiolahti a vyvrcholí 20. 3. v norském Oslu. V kalendáři je 10 zastávek, v únoru se pak uskuteční Zimní olympijské hry v Pekingu. Na této stránce najdete aktuální pořadí Světového poháru, program a výsledky všech závodů této sezóny.

Pořadí

I. díl SP – Östersund swe

27. 11. – 11:45 – Vytrvalostní závod žen

27. 11. – 15:00 – Vytrvalostní závod mužů

28. 11. – 11:00 – Sprint žen

28. 11. – 13:45 – Sprint mužů

II. díl SP – Östersund swe

2. 12. – 14:05 – Sprint žen

2. 12. – 16:10 – Sprint mužů

4. 12. – 13:00 – Stíhací závod žen

4. 12. – 15:10 – Štafeta mužů

5. 12. – 12:35 – Štafeta žen

5. 12. – 15:15 – Stíhací závod mužů

III. díl SP – Hochfilzen aut

10. 12. – 11:25 – Sprint mužů

10. 12. – 14:15 – Sprint žen

11. 12. – 12:15 – Stíhací závod mužů

11. 12. – 14:15 – Štafeta žen

12. 12. – 11:45 – Štafeta mužů

12. 12. – 14:30 – Stíhací závod žen

IV. díl SP – Le Grand-Bornand fra

16. 12. – 14:15 – Sprint žen

17. 12. – 14:15 – Sprint mužů

18. 12. – 13:00 – Stíhací závod žen

18. 12. – 15:00 – Stíhací závod mužů

19. 12. – 12:45 – Hromadný start žen

19. 12. – 14:45 – Hromadný start mužů

V. díl SP – Oberhof ger

6. 1. – 14:15 – Sprint mužů

7. 1. – 14:15 – Sprint žen

8. 1. – 12:15 – Smíšená štafeta

8. 1. – 14:45 – Smíšené dvojice

9. 1. – 12:30 – Stíhací závod mužů

9. 1. – 14:45 – Stíhací závod žen

VI. díl SP – Ruhpolding ger

12. 1. – 14:30 – Sprint žen

13. 1. – 14:30 – Sprint mužů

14. 1. – 14:30 – Štafeta žen

15. 1. – 14:30 – Štafeta mužů

16. 1. – 12:45 – Stíhací závod žen

16. 1. – 14:45 – Stíhací závod mužů

VII. díl SP – Antholz ita

20. 1. – 14:15 – Vytrvalostní závod mužů

21. 1. – 14:15 – Vytrvalostní závod žen

22. 1. – 12:50 – Hromadný start mužů

22. 1. – 15:00 – Štafeta žen

23. 1. – 12:15 – Štafeta mužů

23. 1. – 15:15 – Hromadný start žen

ZOH – Peking chn

5. 2. – 10:00 – Smíšená štafeta

7. 2. – 10:00 – Vytrvalostní závod žen

8. 2. – 9:30 – Vytrvalostní závod mužů

11. 2. – 10:00 – Sprint žen

12. 2. – 10:00 – Sprint mužů

13. 2. – 11:45 – Stíhací závod mužů

13. 2. – 10:00 – Stíhací závod žen

15. 2. – 10:00 – Štafeta mužů

16. 2. – 8:45 – Štafeta žen

19. 2. – 10:00 – Hromadný start žen

18. 2. – 10:00 – Hromadný start mužů

VIII. díl SP – Kontiolahti fin

3. 3. – 15:30 – Štafeta žen

4. 3. – 15:30 – Štafeta mužů

5. 3. – 13:15 – Sprint žen

5. 3. – 16:00 – Sprint mužů

6. 3. – 13:45 – Stíhací závod žen

6. 3. – 15:40 – Stíhací závod mužů

IX. díl SP – Otepää est

10. 3. – 14:30 – Sprint mužů

11. 3. – 14:30 – Sprint žen

12. 3. – 13:00 – Stíhací závod mužů

12. 3. – 15:15 – Stíhací závod žen

13. 3. – 12:30 – Smíšená štafeta

13. 3. – 15:15 – Smíšené dvojice

X. díl SP – Oslo nor

17. 3. – 15:45 – Sprint žen

18. 3. – 15:45 – Sprint mužů

19. 3. – 12:50 – Stíhací závod žen

19. 3. – 15:00 – Stíhací závod mužů

20. 3. – 12:50 – Hromadný start žen

20. 3. – 15:00 – Hromadný start mužů