Home > Rozhovory > Tohle jsem potřeboval, těšilo druhého ze sprintu Michala Šlesingra

Tohle jsem potřeboval, těšilo druhého ze sprintu Michala Šlesingra

Michal Šlesingr

Na stupně vítězů se po dnešním sprintu v Oberhofu postavili borci, kteří na nich tak často nejsou. I proto byli Julian Eberhard, Michal Šlesingr a Dominik Windisch maximálně spokojení.

„Důležitý krok směrem k Mistrovství světa“

Julian Eberhard: „Na trati jsem od začátku hodně riskoval. Do cíle už jsem jel z posledních sil. Déle už by to nešlo. Teď jsem ale hodně šťastný. Je to důležitý krok směrem k Mistrovství světa v Hochfilzenu.“ (Laola1.at)

Michal Šlesingr: „Od začátku sezony se cítím, že fyzicky to je slušné. Natrénováno máme a na trati na tom nejsem zle. V tom si můžu věřit a dneska se povedlo i slušně zastřílet. Tohle je výsledek, který jsem potřeboval.“ (Český rozhlas)

Dominik Windisch: „Byl to skvělý závod, protože jsem od něj nic nečekal. V minulých dnech jsem byl nachlazený, ale teď je to v pořádku. Běžel jsem velmi dobře a také jsem ustál střelbu navzdory větru.“ (FISI)

Michael Málek: „Byl to nádherný závod. Podmínky nebyly jednoduché, točil se vítr. Kluci předvedli výborné výkony na střelnici i v běžecké části.“ (ČT sport)

Foto: Michal Šlesingr (© Sean Rowe, pod licencí BY-NC-ND)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *