Home > Novinky > V čele běloruského týmu pro sezónu 2019/20 je Krjuková. Skončila Jurkevičová

V čele běloruského týmu pro sezónu 2019/20 je Krjuková. Skončila Jurkevičová

Iryna Krjuková

Běloruská reprezentace začala 17. května doma v Raubiči přípravu na další sezónu. V 16členné sestavě už nenajdeme jméno Darji Jurkevičové, která ukončila kariéra.

Darja Jurkevičová už chtěla pověsit lyže a malorážku na hřebík před rokem, nakonec se nechala přemluvit a po odchodu dvojice Darja Domračevová a Naděžda Skardinová slíbila, že týmu ještě pomůže. Její příspěvek ale nebyl nijak závratný, ze 7 závodů Světového poháru vytěžila nejlépe 37. místo v Soldier Hollow. Nejlepším výsledkem jednatřicetileté rodačky z Minsku zůstává třetí příčka z Östersundu 2016.

Bělorusko bude v příští sezóně spoléhat hlavně na 15. ženu Světového poháru Irinu Krjukovou či naturalizované ruské sestry Jelenu a Irinu Kručinkinovy. V sestavě mužů nechybí zkušený Vladimir Čepelin, rychlý Raman Jaljotnau či talentovaný junior Dzmitry Lazuski.

Běloruská sestava pro přípravu na sezónu 2019/20

Muži: Vladimir Čepelin, Sergej Bočarnikov, Raman Jaljotnau, Anton Smolski, Maxim Varabej, Viktor Krjuko, Dzmitry Lazuski, Nikita Labastau

Ženy: Irina Krjuková, Dzinara Alimbekavová, Anna Solová, Jelena Kručinkinová, Irina Kručinkinová, Inna Kostjučenková, Anna Musatovová, Arina Jaborovová

Zdroj: biathlon.by
Foto: Iryna Krjuková (Autor: Petr Slavík)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *