Home > Novinky > Za telefon v ruce při jídle mají Ukrajinci pokutu, prozradil Dmytro Pidručnyj

Za telefon v ruce při jídle mají Ukrajinci pokutu, prozradil Dmytro Pidručnyj

Dmytro Pidručnyj

Ukrajinský biatlonista Dmytro Pidručnyj prozradil, že se v jeho týmu vybírají pokuty za nedovolené používání telefonu. To prospívá kadeřnické kariéře mistra světa z Östersundu.

„Máme pravidlo, že používání telefonu v jídelně je zakázané. Vezmeš do ruky telefon – zaplatí 5 euro do týmové kasy. Mimochodem, je to dobré pravidlo, protože už nikdo telefon do jídelny ani nenosí,“ pochvaluje si Dmytro Pidručnyj.

Pro Juliji Džimovou či sestry Semerenkovy to ale neplatí. „Holky takové pravidlo nemají, takže nám připadá bláznivé, když je vidíme s telefony. Spousta lidí už pokutu platila, já naštěstí ne. Nejvíc zaplatil Juraj,“ napráskal Pidručnyj svého trenéra Juraje Sanitru.

Slovenský kouč v ukrajinských službách měl právo rozhodnout, na co se výtěžek z pokut použije. „Trenér rozhodl, že peníze z pokut půjdou na nový strojek na vlasy. Je skvělý, teď je pro mě potěšením ostatní stříhat. Se starým to bylo těžké, občas vynechával, kluci si hodně stěžovali. To samozřejmě neprospělo mé reputaci,“ říká vrchní kadeřník ukrajinských mužů.

Teď už se tedy Pidručného parťáci obávat nemusí. „Posunul jsem na novou úroveň stříhání. Kdo chce, tomu můžu levně vytvořit nový účes.“

Zdroj: XSPORT.ua
Foto: Dmytro Pidručnyj (Autor: Petr Slavík)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *