Home > Video > Zábavná tiskovka: Jak Wiererová dobíhala a Eckhoffová si ji dobírala

Zábavná tiskovka: Jak Wiererová dobíhala a Eckhoffová si ji dobírala

Je již tradicí, že biatlonisté z posledního Světového poháru pospíchají domů. Extrémní to bylo loni, kdy se závodilo v Novém Městě na Moravě ještě 23. prosince. Naspěch měli sportovci i letos z Le Grand-Bornand.

Z tiskové konference po hromadném startu mužů chvátali Johannes Thingnes Bø a Tarjei Bø, a tak zůstal před novináři sám Émilien Jacquelin.

U žen byla situace jiná. Zatímco Tiril Eckhoffová a Linn Perssonová už seděly za stolem, tak židle pro druhou nejlepší biatlonistku byla neobsazená. „Dorothea Wiererová se snaží stihnout letadlo,“ vysvětloval moderátor.

„Nebo helikoptéru,“ opravovala ho Eckhoffová. „Vždycky létá helikoptérou,“ narážela Norka na soukromé lety italské soupeřky.

Své hodnocení Eckhoffová přerušila, když uviděla, jak do místnosti vlétla Wiererová. „Ó můj bože, ty nejsi v helikoptéře,“ odrovnala vítězka všech tří závodů v Le Grand-Bornand přítomné novináře.

Video z tiskové konference

Na letadlo spěchali i čeští biatlonisté, pro které přijely mikrobusy přímo na stadion. Letadlo ze Ženevy Češi ještě stihli, ale kvůli zpoždění letu ve Frankfurtu o pár minut nestihli přestup na letadlo do Prahy. Domů tak dorazili až dnes dopoledne.

Zdroj: IBU
Repro foto: Tisková konference po hromadném startu (© IBU)

4 thoughts on “Zábavná tiskovka: Jak Wiererová dobíhala a Eckhoffová si ji dobírala

  1. Zábavná tiskovka?!?
    Tak to by si měl autor textu osvěžit povědomí o tom co pojem “zábavná” znamená.
    Celou dobu videa jsem čekal JAK nebo ČÍM ti novináři byli “odrovnáni” a ono nic, naprosto nic.
    Jediné co člověk slyšel pořádně byl komentátor a jeho angličtina s naprosto otřesným přízvukem a stokrát lepší projev Tiril.

  2. Neuvěřitelně ošklivě se zachovala Tiril Eckhoffová. Ponížila Dorotheu před celou místností. Kdybych byla Dorotheou, naplánuji si proti Tiril rafinovanou pomstu. Ta slečna vypadá, že nemá žádnou empatii, a zesměšňuje, koho může. Dorothea má tedy právo na pomstu (ale pomstila se dobře: nedopřála jí velký glóbus). Opravdu nevím, co je hezké na ponižování jednotlivců.

    1. Dorota kvůli tomu mohla přijít o sebedůvěru, jak jí Tiril ponížila. HNUS!!!!!!! 🤮🤮🤮🤮🤮🤮

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *