Home > Novinky > Gabriela Soukalová se vdala. Je z ní paní Koukalová

Gabriela Soukalová se vdala. Je z ní paní Koukalová

Manželé Gabriela a Petr Koukalovi

Manželé Gabriela a Petr Koukalovi

Foto: Manželé Gabriela a Petr Koukalovi (© FB stránka G. Koukalové)

V příští sezóně už neuvidíme ve výsledkových listinách jméno Gabriela Soukalová. Královna světového biatlonu se totiž dnes vdala za badmintonistu Petra Koukala a přijala jeho příjmení.

Utajovaná veselka proběhla v Panenském Týnci, nedaleko Loun. Sešlo se na ní 120 hostů, kteří dostali velmi originální pozvánku. Bylo na ní jen příjmení nevěsty, kterému bylo přelepeno počáteční písmeno. Ze Soukalové se tak stala Koukalová.

„Není to žádné impulzivní rozhodnutí, svatbu jsme připravovali několik měsíců. Přátelům jsme nic netajili, naštěstí máme kolem sebe lidi, kteří umí udržet tajemství. Termín jsme vybrali tak, aby vyhovoval našim sportovním kalendářům a nezalekli jsme se ani pověr, které se váží ke květnu nebo k pátku třináctého,“ uvedli novomanželé.

Manželé Koukalovi spojili svatbu s dobročinnou sbírkou. „Kdo chce s námi oslavit náš krásný den, může přispět na Konto BARIÉRY pro malého Péťu, který neměl v životě tolik štěstí, jako máme my,“ vyzvala naše biatlonistka prostřednictvím Facebooku své fanoušky k dobrému skutku. Detaili ke sbírce najdete na tomto odkazu.

Koukalová už před několika dny přiznala, že za dva roky, po Olympiádě v Pchjongčchangu, může zmizet ze závodních tratí. Důvod je jasný: Zamilovaný pár touží po miminku.

Novomanželům přejeme jen to nejlepší jak ve vzájemném soužití, tak ve sportovním životě.

Použité zdroje: ČTK, FB stránka Gabriely Koukalové

One thought on “Gabriela Soukalová se vdala. Je z ní paní Koukalová

  1. Milí Koukalovi, přeji Vám hezký společný život. Mladí jako Vy jste nadějí naší společnosti.
    starý pán Pepa

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *