Home > Novinky > Německé biatlonisty pronásledují zdravotní potíže. Na marodce jsou Hinzová, Horchlerová, Voigtová a Nawrath

Německé biatlonisty pronásledují zdravotní potíže. Na marodce jsou Hinzová, Horchlerová, Voigtová a Nawrath

Vanessa Hinzová

Vanessa Hinzová, Karolin Horchlerová, Vanessa Voigtová a Philipp Nawrath. Tak momentálně vypadá marodka německé reprezentace.

Karolin Horchlerovou provází od začátku přípravy velká smůla. V dubnu byla na operaci s holenní kostí a v červnu si zlomila žebro. V polovině července se radovala, že se může konečně trochu víc hýbat. Teď se problémy vrátily. „Moje žebro bohužel stále není zcela v pořádku. To teď opět znamená klid a trpělivost,“ napsala Horchlerová na svůj Instagram.

Na sociálních sítích informoval o zdravotních problémech i Philipp Nawrath. Ten musel podruhé na operaci s tříslem, první zákrok se odehrál už v květnu. Může ale aspoň částečně trénovat. „Musím být trpělivý a pomalu stavit základy pro zimu. Druhou část soustředění v Ruhpoldingu využiju k tomu, abych zapracoval na své střelbě.“

V Ruhpoldingu se zranila také Vanessa Voigtová, která musela na operaci s ramenem.

Jako poslední na marodku přibyla jmenovkyně Voigtové Vanessa Hinzová, když si při pádu poranila nohu. „Teď je potřeba nechat nohy odpočinout. Ale věřím, že už se brzy opět pustím do tréninku,“ napsala Hinzová na Instagram a připojila video, na kterém je o berlích.

Zdroj: Instagramové účty biatlonistů
Foto: Vanessa Hinzová (Autor: Petr Slavík)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *