Home > Novinky > Pořadatelé exhibice Biathlon auf Schalke oznámili další dva zúčastněné páry

Pořadatelé exhibice Biathlon auf Schalke oznámili další dva zúčastněné páry

Vanessa Hinzová

Vanessa Hinzová a Erik Lesser se 29. prosince představí německým divákům na tradiční exhibici Biathlon auf Schalke. Pořadatelé dnes oznámili také účast ukrajinského dua Julija Džimová a Artěm Pryma.

Vanessa Hinzová před dvěma lety exhibiční závod World Team Challenge vyhrála, předtím skončila třetí. V obou případech utvořila dvojici se Simonem Schemppem. Erik Lesser zase dojel v letech 2014 a 2016 spolu s Franziskou Hildebrandovou druhý.

Julija Džimová si odbyla premiéru na Schalke v minulém roce, kdy dosáhla ve dvojici s Michaelem Röschem na páté místo. Artěm Pryma bude v Gelsenkirchenu startovat poprvé.

Už v září se pořadatelé pochlubili tím, že zlákali Oleho Einara Bjørndalena a Darju Domračevovou, pro které to bude rozlučka s kariérou.

Exhibice, na kterou se prodalo již 25 000 lístků, se zúčastní celkem 10 párů. Zatím je jasné, že uvidíme druhou dvojici Německa a také zástupce Ruska, Itálie, Japonska a Rakouska.

Čtěte také: Pár snů. Exhibice v Gelsenkirchenu se zúčastní i Bjørndalen s Domračevovou

Zdroj: biathlon-aufschalke.de
Foto: Vanessa Hinzová (Autor: Petr Slavík)

3 thoughts on “Pořadatelé exhibice Biathlon auf Schalke oznámili další dva zúčastněné páry

  1. Letošní exhibice bude opravdu hvězdná. Doufám, že k těmto párům přibudou ještě další skvělí biatlonisté. Bohužel se na exhibici sám nedostanu, a tak mi nezbývá nic jiného než doufat, že to budou dávat v televizi jako minulý/předminulý rok:-)

  2. Žádám o upřesnění; píšete totiž (cituji): Erik Lesser zase dojel v letech 2014 a 2014 spolu s Franziskou Hildebrandovou druhý.
    Že by roku 2014 byla exhibice na Schalke 2x??
    Takže prosím – KDY to bylo??

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *