Home > Redakční články > Startuje oblíbená celosezónní soutěž Tipuj biatlon

Startuje oblíbená celosezónní soutěž Tipuj biatlon

Tipovačka

Tak jako každý rok, tak také pro sezónu 2018/2019 je pro fanoušky biatlonu připravena velmi zajímavá tipovací soutěž, která jistě ještě více zdramatizuje sledování jednotlivých závodů.

Na stránkách www.tipujbiatlon.cz se můžete zapojit do tipování jednotlivých závodů, a to s vidinou obsazení celosezónních stupňů vítězů mezi velkým množstvím biatlonových fanoušků, a také získání zajímavých cen, mezi kterými je oblečení českých reprezentantů od firmy ATEX.

V každém závodě se tipuje šest nejlepších a k tomu ještě umístění nejlepšího českého a slovenského biatlonisty (případně štafety). Přesná pravidla a bodovací systém je k nahlédnutí na webových stránkách soutěže.

Ale to ještě není všechno! Pokud chcete mít všechny individuální závody ještě zajímavější, tak neváhejte a sestavte si svůj mužský a ženský tým pro celou následující sezónu, fanděte u televizních obrazovek, případně přímo v místě závodů a jednotlivý závodníci vám budou (v ideálním případě pravidelně) získávat body.

Každý tým se může skládat maximálně z 8 závodníků, na které máte dohromady virtuálních 2400 euro, a v každém závodě boduje maximálně 5 nejlepších závodníků ze sestaveného týmu. A jelikož závody jednotlivců začínájí až během pracovního týdne, na sestavení týmů je čas až to startu těchto individuálních závodů. Více o pravidlech opět najdete na stránkách soutěže.

Přejeme hodně štěstí a skvělou zábavu během právě začínající nové biatlonové sezóny!

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *