Home > Světový pohár v biatlonu 2020/2021

Světový pohár v biatlonu 2020/2021

Světový pohár v biatlonu 2020/2021 začíná 28. 11. ve finském Kontiolahti a vyvrcholí 21. 3. v norském Oslu. V kalendáři je 11 zastávek včetně Mistrovství světa ve slovinské Pokljuce. Na této stránce najdete aktuální pořadí Světového poháru, program a výsledky všech závodů této sezóny.

Kalendář a výsledky

I. díl Světového poháru – Kontiolahti fin
Datum Čas Disciplína Vítěz Report Výsledky
28. 11. 11:00 Vytrvalostní závod mužů
28. 11. 14:20 Vytrvalostní závod žen
29. 11. 10:30 Sprint mužů
29. 11. 13:30 Sprint žen
II. díl Světového poháru – Östersund swe
Datum Čas Disciplína Vítěz Report Výsledky
3. 12. 13:30 Sprint mužů
3. 12. 16:30 Sprint žen
5. 12. 13:20 Stíhací závod mužů
5. 12. 15:15 Štafeta žen
6. 12. 12:45 Štafeta mužů
6. 12. 15:45 Stíhací závod žen
III. díl Světového poháru – Hochfilzen aut
Datum Čas Disciplína Vítěz Report Výsledky
11. 12. 11:30 Sprint žen
11. 12. 14:20 Sprint mužů
12. 12. 11:45 Štafeta žen
12. 12. 14:45 Stíhací závod mužů
15. 12. 11:45 Stíhací závod žen
13. 12. 14:00 Štafeta mužů
IV. díl Světového poháru – Annecy – Le Grand-Bornand fra
Datum Čas Disciplína Vítěz Report Výsledky
17. 12. 14:15 Sprint mužů
18. 12. 14:15 Sprint žen
19. 12. 13:00 Stíhací závod mužů
19. 12. 15:00 Stíhací závod žen
20. 12. 12:00 Hromadný start mužů
20. 12. 14:15 Hromadný start žen
V. díl Světového poháru – Oberhof ger
Datum Čas Disciplína Vítěz Report Výsledky
7. 1. 14:15 Sprint žen
8. 1. 14:15 Sprint mužů
9. 1. 12:45 Stíhací závod žen
9. 1. 14:45 Stíhací závod mužů
10. 1. 11:30 Smíšená štafeta
10. 1. 14:40 Smíšené dvojice
VI. díl Světového poháru – Ruhpolding ger
Datum Čas Disciplína Vítěz Report Výsledky
13. 1. 14:30 Sprint mužů
14. 1. 14:30 Sprint žen
15. 1. 14:30 Štafeta mužů
16. 1. 14:45 Štafeta žen
17. 1. 12:30 Hromadný start mužů
17. 1. 15:00 Hromadný start žen
VII. díl Světového poháru – Antholz/Anterselva ita
Datum Čas Disciplína Vítěz Report Výsledky
21. 1. 14:15 Vytrvalostní závod žen
22. 1. 13:15 Vytrvalostní závod mužů
23. 1. 13:10 Hromadný start žen
23. 1. 15:05 Štafeta mužů
24. 1. 12:00 Štafeta žen
24. 1. 14:45 Hromadný start mužů
Mistrovství světa – Pokljuka slo
Datum Čas Disciplína Vítěz Report Výsledky
10. 2. 15:00 Smíšená štafeta
12. 2. 14:30 Sprint mužů
13. 2. 14:30 Sprint žen
14. 2. 13:15 Stíhací závod mužů
14. 2. 15:30 Stíhací závod žen
16. 2. 12:05 Vytrvalostní závod žen
17. 2. 14:30 Vytrvalostní závod mužů
18. 2. 15:15 Smíšené dvojice
20. 2. 11:45 Štafeta žen
20. 2. 15:00 Štafeta mužů
21. 2. 12:30 Hromadný start žen
21. 2. 15:15 Hromadný start mužů
VIII. díl Světového poháru – Peking chn
Datum Čas Disciplína Vítěz Report Výsledky
26. 2. 9:15 Štafeta žen
27. 2. 9:15 Štafeta mužů
28. 2. 6:35 Sprint žen
28. 2. 9:30 Sprint mužů
1. 3. 9:15 Stíhací závod žen
1. 3. 11:15 Stíhací závod mužů
IX. díl Světového poháru – Nové Město na Moravě cze
Datum Čas Disciplína Vítěz Report Výsledky
11. 3. 17:30 Sprint mužů
12. 3. 17:30 Sprint žen
13. 3. 14:45 Stíhací závod mužů
13. 3. 17:15 Stíhací závod žen
14. 3. 10:25 Smíšená štafeta
14. 3. 13:45 Smíšené dvojice
X. díl Světového poháru – Oslo nor
Datum Čas Disciplína Vítěz Report Výsledky
18. 3. 10:30 Supersprint žen, kvali.
18. 3. 12:30 Supersprint mužů, kvali.
18. 3. 15:30 Supersprint žen, finále
18. 3. 16:30 Supersprint mužů, finále
20. 3. 12:15 Sprint žen
20. 3. 15:15 Sprint mužů
21. 3. 13:00 Hromadný start žen
21. 3. 15:30 Hromadný start mužů