Home > Novinky > Známe další dva páry, které se zúčastní exhibice na Schalke

Známe další dva páry, které se zúčastní exhibice na Schalke

Dorothea Wiererová

Ani v letošním roce nebudou na tradiční vánoční exhibici Biathlon auf Schalke chybět zástupci Itálie a Rakouska. Obě země vyšlou do boje silné dvojice.

Itálii budou reprezentovat Dorothea Wiererová a Lukas Hofer, kteří zde v roce 2014 vyhráli závod s hromadným startem. Naposledy se společně tohoto závodu zúčastnili před třemi lety. Wiererová do Gelsenkirchenu zamířila ještě o rok později, tehdy s Dominikem Windischem.

Není žádným překvapením, že rakouské barvy bude hájit Lisa Hauserová, která ve smíšených dvojicích obvykle září. Loni zde Hauserová získala třetí místo spolu s Julianem Eberhardem. Pro tento rok Hauserovou doplní čtyřnásobný olympijský medailista Dominik Landertinger.

Již dříve bylo zveřejněno, že fanoušci na exhibici uvidí Vanessu Hinzovou s Erikem Lesserem, druhý německý pár utvořili Denise Herrmannová a Simon Schempp, za Ukrajinu nastoupí Julija Džimová a Artěm Pryma, japonskými reprezentanty budou Fujuko a Mikito Tačizakiovi. Velkým lákadlem je pak účast legendárního manželského dua Darji Domračevové a Oleho Einara Bjørndalena.

Zdroj: biathlon-aufschalke.de
Foto: Dorothea Wiererová (Autor: Jiří Zaňát)

One thought on “Známe další dva páry, které se zúčastní exhibice na Schalke

  1. Je to skutečně jen exhibice… V zájmu nalákání diváků a hlavně sponzorů!! se v Schalke aréně předvádějí závodníci jak skuteční exhibicionisté. Se sportem to má společný jen nepatrný dílek.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *