Home > Novinky > Koukalová vynechá i příští sezónu. Návrat si teď nedovede představit

Koukalová vynechá i příští sezónu. Návrat si teď nedovede představit

Gabriela Koukalová

Český biatlon se bude muset i nadále obejít bez své největší hvězdy. Gabriela Koukalová pro Sport.cz uvedla, že si momentálně nedovede návrat ke sportu představit.

„V tuhle chvíli si absolutně nedovedu představit, že bych se ještě někdy vrátila,“ řekla Gabriela Koukalová exkluzivně pro Sport.cz na akci Ukliďme Česko, jejíž je patronkou.

„Ale zároveň to nechci to uzavírat, protože člověk nikdy neví. Třeba za rok, za dva mi to bude chybět, tak se možná ještě vrátím,“ dodala Koukalová s tím, že start v příští sezóně vylučuje.

Později ještě česká biatlonistka na své facebookové stránce upřesnila, proč se k závodění nevrátí. „Necítím se na závodění fyzicky ani psychicky, nemám vnitřní touhu vyhrávat. Chci teďka chvíli dělat i jiné věci.“

Připomeňme, že Gabrielu Koukalovou už skoro rok trápí bolavá lýtka, kvůli kterým vynechala celou minulou sezónu. Jak nedávno přiznala, tak problémy byly i psychického rázu. Více prozradí 28letá vítězka Světového poháru a medailistka z velkých akcí ve své knize, kterou vydá už během dubna.

Zdroj: sport.cz
Foto: Gabriela Koukalová (Autor: Petr Zbranek)

One thought on “Koukalová vynechá i příští sezónu. Návrat si teď nedovede představit

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *