Home > IBU Cup 2019/2020

IBU Cup 2019/2020

IBU Cup je druhým nejvyšším biatlonovým seriálem po Světovém poháru. V sezóně 2019/2020 má 9 zastávek včetně Mistrovství Evropy v estonském Otepää. Na této stránce najdete aktuální pořadí IBU Cupu, program a výsledky všech závodů sezóny 2019/2020.

Pořadí

Kalendář a výsledky

I. díl IBU Cupu – Sjusjøen nor
Datum Čas Disciplína Vítěz Report Výsledky
28. 11. 11:00 Sprint mužů Fratzscher Report Výsledky
28. 11. 14:00 Sprint žen Erdalová Report Výsledky
30. 11. 11:00 Sprint mužů Gjesbakk Report Výsledky
30. 11. 11:00 Sprint žen Starychová Report Výsledky
1. 12. 10:00 Stíhací závod mužů Nawrath Report Výsledky
1. 12. 12:30 Stíhací závod žen Högbergová Report Výsledky
II. díl IBU Cupu – Ridnaun/Val Ridanna ita
Datum Čas Disciplína Vítěz Report Výsledky
12. 12. 10:30 Supersprint žen Anderssonová Report Výsledky
12. 12. 12:30 Supersprint mužů Birkeland Report Výsledky
14. 12. 11:00 Sprint žen Skottheimová Report Výsledky
14. 12. 14:00 Sprint mužů Varabej Report Výsledky
15. 12. 10:00 Hromadný start 60 žen Poršněvová Report Výsledky
15. 12. 12:30 Hromadný start 60 mužů Birkeland Report Výsledky
III. díl IBU Cupu – Obertilliach aut
Datum Čas Disciplína Vítěz Report Výsledky
18. 12. 11:00 Zkr. vytrvalostní závod mužů Semenov Report Výsledky
18. 12. 14:00 Zkr. vytrvalostní závod žen Schererová Report Výsledky
20. 12. 11:00 Sprint mužů Andersen Report Výsledky
20. 12. 14:00 Sprint žen Skottheimová Report Výsledky
21. 12. 10:30 Smíšené dvojice Německo Report Výsledky
21. 12. 12:30 Smíšená štafeta zrušeno
IV. díl IBU Cupu – Osrblie svk
Datum Čas Disciplína Vítěz Report Výsledky
10. 1. 10:15 Zkrácený vytrvalostní závod žen Glazyrinová Report Výsledky
10. 1. 13:45 Zkrácený vytrvalostní závod mužů Strømsheim Report Výsledky
12. 1. 11:00 Sprint žen Pavlovová Report Výsledky
12. 1. 14:00 Sprint mužů Nawrath Report Výsledky
V. díl IBU Cupu – Osrblie svk
Datum Čas Disciplína Vítěz Report Výsledky
15. 1. 11:00 Smíšené dvojice Norsko Report Výsledky
15. 1. 13:30 Smíšená štafeta Rusko Report Výsledky
17. 1. 11:00 Sprint mužů Sučilov Report Výsledky
17. 1. 14:00 Sprint žen Erdalová Report Výsledky
18. 1. 10:30 Stíhací závod mužů Strømsheim Report Výsledky
18. 1. 12:30 Stíhací závod žen Högbergová Report Výsledky
VI. díl IBU Cupu – Martell/Val Martello ita
Datum Čas Disciplína Vítěz Report Výsledky
8. 2. 11:00 Sprint žen Kajševová Report Výsledky
8. 2. 14:00 Sprint mužů Strømsheim Report Výsledky
9. 2. 11:00 Hromadný start 60 žen Lienová Report Výsledky
9. 2. 13:00 Hromadný start 60 mužů Lægreid Report Výsledky
VII. díl IBU Cupu – Martell/Val Martello ita
Datum Čas Disciplína Vítěz Report Výsledky
13. 2. 11:00 Supersprint mužů Sørum Report Výsledky
13. 2. 13:00 Supersprint žen Anderssonová Report Výsledky
15. 2. 11:00 Sprint mužů Finello Report Výsledky
15. 2. 14:00 Sprint žen Högbergová Report Výsledky
16. 2. 10:30 Stíhací závod mužů Birkeland Report Výsledky
16. 2. 12:30 Stíhací závod žen Högbergová Report Výsledky
Mistrovství Evropy – Raubiči blr
Datum Čas Disciplína Vítěz Report Výsledky
26. 2. 11:00/15:30 supersprint mužů Bočarnikov Report Výsledky
26. 2. 13:00/16:00 supersprint žen Pavlovová Report Výsledky
27. 2. 12:00 Smíšené dvojice Norsko Report Výsledky
27. 2. 15:00 Smíšená štafeta Ukrajina Report Výsledky
29. 2. 10:30 Sprint mužů Jelisejev Report Výsledky
29. 2. 13:30 Sprint žen Högbergová Report Výsledky
1. 3. 10:30 Stíhací závod mužů Bočarnikov Report Výsledky
1. 3. 12:30 Stíhací závod žen J. Kručinkinová Report Výsledky
VIII. díl IBU Cupu – Raubiči blr
Datum Čas Disciplína Vítěz Report Výsledky
4. 3. 10:00 Sprint žen Högbergová Report Výsledky
4. 3. 13:00 Sprint mužů Bakken Report Výsledky
5. 3. 9:00 Sprint žen Anderssonová Report Výsledky
5. 3. 12:00 Sprint mužů Bakken Report Výsledky
6. 3. 9:00 Hromadný start 60 žen Schererová Report Výsledky
6. 3. 11:30 Hromadný start 60 mužů Bakken Report Výsledky