Home > IBU Cup 2019/2020

IBU Cup 2019/2020

IBU Cup je druhým nejvyšším biatlonovým seriálem po Světovém poháru. V sezóně 2019/2020 má 9 zastávek včetně Mistrovství Evropy v estonském Otepää. Na této stránce najdete aktuální pořadí IBU Cupu, program a výsledky všech závodů sezóny 2019/2020.

Pořadí

  • Celkové pořadí: muži – ženy
  • Sprinty: muži – ženy
  • Stíhací závody: muži – ženy
  • Vytrvalostní závody: muži – ženy
  • Štafety: muži – ženy – mix
  • Pohár národů: muži – ženy

Kalendář a výsledky

I. díl IBU Cupu – Sjusjøen nor
Datum Čas Disciplína Vítěz Report Výsledky
28. 11. 11:00 Sprint mužů
28. 11. 14:00 Sprint žen
30. 11. 11:00 Sprint mužů
30. 11. 11:00 Sprint žen
1. 12. 10:00 Stíhací závod mužů
1. 12. 12:30 Stíhací závod žen
II. díl IBU Cupu – Ridnaun/Val Ridanna ita
Datum Čas Disciplína Vítěz Report Výsledky
12. 12. 10:30 Supersprint žen
12. 12. 12:30 Supersprint mužů
14. 12. 11:00 Sprint žen
14. 12. 14:00 Sprint mužů
15. 12. 10:00 Hromadný start 60 žen
15. 12. 12:30 Hromadný start 60 mužů
III. díl IBU Cupu – Obertilliach aut
Datum Čas Disciplína Vítěz Report Výsledky
18. 12. 11:00 Zkr. vytrvalostní závod mužů
18. 12. 14:00 Zkr. vytrvalostní závod žen
20. 12. 11:00 Sprint mužů
20. 12. 14:00 Sprint žen
21. 12. 10:30 Smíšené dvojice
21. 12. 12:30 Smíšená štafeta
IV. díl IBU Cupu – Osrblie svk
Datum Čas Disciplína Vítěz Report Výsledky
10. 1. 10:30 Vytrvalostní závod žen
10. 1. 14:00 Vytrvalostní závod mužů
12. 1. 11:00 Sprint žen
12. 1. 14:00 Sprint mužů
V. díl IBU Cupu – Duszniki-Zdrój pol
Datum Čas Disciplína Vítěz Report Výsledky
16. 1. 11:00 Smíšené dvojice
16. 1. 13:30 Smíšená štafeta
18. 1. 11:00 Sprint mužů
18. 1. 14:00 Sprint žen
19. 1. 10:30 Stíhací závod mužů
19. 1. 12:30 Stíhací závod žen
VI. díl IBU Cupu – Arber ger
Datum Čas Disciplína Vítěz Report Výsledky
8. 2. 11:00 Sprint žen
8. 2. 14:00 Sprint mužů
9. 2. 11:00 Hromadný start 60 žen
9. 2. 13:00 Hromadný start 60 mužů
VII. díl IBU Cupu – Martell/Val Martello ita
Datum Čas Disciplína Vítěz Report Výsledky
13. 2. 11:00 Supersprint mužů
13. 2. 13:00 Supersprint žen
15. 2. 11:00 Sprint mužů
15. 2. 14:00 Sprint žen
16. 2. 10:30 Stíhací závod mužů
16. 2. 12:30 Stíhací závod žen
Mistrovství Evropy – Otepää est
Datum Čas Disciplína Vítěz Report Výsledky
26. 2. 14:45 Vytrvalostní závod mužů
26. 2. 18:15 Vytrvalostní závod žen
27. 2. 15:00 Smíšené dvojice
27. 2. 18:00 Smíšená štafeta
29. 2. 10:30 Sprint mužů
29. 2. 13:30 Sprint žen
1. 3. 10:30 Stíhací závod mužů
1. 3. 12:30 Stíhací závod žen
VIII. díl IBU Cupu – Raubiči blr
Datum Čas Disciplína Vítěz Report Výsledky
5. 3. 10:00 Zkr. vytrvalostní závod žen
5. 3. 13:00 Zkr. vytrvalostní závod mužů
7. 3. 10:00 Sprint žen
7. 3. 13:00 Sprint mužů
8. 3. 10:00 Stíhací závod žen
8. 3. 12:00 Stíhací závod mužů