Home > Světový pohár v biatlonu 2019/2020

Světový pohár v biatlonu 2019/2020

Světový pohár v biatlonu 2019/2020 začíná tradičně 30. 11. ve švédském Östersundu a vyvrcholí 22. 3. v norském Oslu. V jeho kalendáři je 10 zastávek včetně Mistrovství světa v italském středisku Antholz-Anterselva. Na této stránce najdete aktuální pořadí Světového poháru, program a výsledky všech závodů sezóny 2019/2020.

Pořadí

  • Celkové pořadí: muži – ženy
  • Sprinty: muži – ženy
  • Stíhací závody: muži – ženy
  • Vytrvalostní závody: muži – ženy
  • Štafety: muži – ženy – mix
  • Pohár národů: muži – ženy

Kalendář a výsledky

I. díl Světového poháru – Östersund swe
Datum Čas Disciplína Vítěz Report Výsledky
30. 11. 13:10 Smíšené dvojice
30. 11. 15:00 Smíšená štafeta
1. 12. 12:30 Sprint mužů
1. 12. 15:30 Sprint žen
4. 12. 16:15 Vytrvalostní závod mužů
5. 12. 16:20 Vytrvalostní závod žen
7. 12. 17:30 Štafeta mužů
8. 12. 15:30 Štafeta žen
II. díl Světového poháru – Hochfilzen aut
Datum Čas Disciplína Vítěz Report Výsledky
13. 12. 11:30 Sprint žen
13. 12. 14:20 Sprint mužů
14. 12. 11:30 Štafeta žen
14. 12. 14:55 Stíhací závod mužů
15. 12. 12:00 Stíhací závod žen
15. 12. 14:00 Štafeta mužů
III. díl Světového poháru – Annecy – Le Grand-Bornand fra
Datum Čas Disciplína Vítěz Report Výsledky
19. 12. 14:15 Sprint mužů
20. 12. 14:15 Sprint žen
21. 12. 13:00 Stíhací závod mužů
21. 12. 15:00 Stíhací závod žen
22. 12. 12:10 Hromadný start mužů
22. 12. 14:15 Hromadný start žen
IV. díl Světového poháru – Oberhof ger
Datum Čas Disciplína Vítěz Report Výsledky
9. 1. 14:30 Sprint žen
10. 1. 14:30 Sprint mužů
11. 1. 12:00 Štafeta žen
11. 1. 14:15 Štafeta mužů
12. 1. 12:45 Hromadný start žen
12. 1. 14:30 Hromadný start mužů
V. díl Světového poháru – Ruhpolding ger
Datum Čas Disciplína Vítěz Report Výsledky
15. 1. 14:30 Sprint žen
16. 1. 14:30 Sprint mužů
17. 1. 14:30 Štafeta žen
18. 1. 14:30 Štafeta mužů
19. 1. 12:15 Stíhací závod žen
19. 1. 14:30 Stíhací závod mužů
VI. díl Světového poháru – Pokljuka slo
Datum Čas Disciplína Vítěz Report Výsledky
23. 1. 14:15 Vytrvalostní závod mužů
24. 1. 14:15 Vytrvalostní závod žen
25. 1. 13:15 Smíšené dvojice
25. 1. 15:00 Smíšená štafeta
26. 1. 12:15 Hromadný start mužů
26. 1. 15:00 Hromadný start žen
Mistrovství světa – Antholz/Anterselva ita
Datum Čas Disciplína Vítěz Report Výsledky
13. 2. 14:45 Smíšená štafeta
14. 2. 14:45 Sprint žen
15. 2. 14:45 Sprint mužů
16. 2. 13:00 Stíhací závod žen
16. 2. 15:15 Stíhací závod mužů
18. 2. 14:15 Vytrvalostní závod žen
19. 2. 14:15 Vytrvalostní závod mužů
20. 2. 15:15 Smíšené dvojice
22. 2. 11:45 Štafeta žen
22. 2. 14:45 Štafeta mužů
23. 2. 12:30 Hromadný start žen
23. 2. 15:00 Hromadný start mužů
VII. díl Světového poháru – Nové Město na Moravě cze
Datum Čas Disciplína Vítěz Report Výsledky
5. 3. 17:35 Sprint žen
6. 3. 17:30 Sprint mužů
7. 3. 14:00 Štafeta žen
7. 3. 17:00 Štafeta mužů
8. 3. 11:45 Hromadný start žen
8. 3. 13:45 Hromadný start mužů
VIII. díl Světového poháru – Kontiolahti fin
Datum Čas Disciplína Vítěz Report Výsledky
12. 3. 15:30 Sprint mužů
13. 3. 15:30 Sprint žen
14. 3. 13:45 Stíhací závod mužů
14. 3. 15:45 Stíhací závod žen
15. 3. 13:15 Smíšené dvojice
15. 3. 15:15 Smíšená štafeta
IX. díl Světového poháru – Oslo nor
Datum Čas Disciplína Vítěz Report Výsledky
20. 3. 13:15 Sprint žen
20. 3. 16:30 Sprint mužů
21. 3. 14:00 Stíhací závod žen
21. 3. 16:45 Stíhací závod mužů
22. 3. 14:00 Hromadný start žen
22. 3. 15:45 Hromadný start mužů